Autorka

Jak przychodzi co do czego, nigdy nie wiem, co mogłabym o sobie napisać. Mam na imię Dominika, bloga prowadzę od sierpnia 2010 roku, jednak z długimi przerwami. Kiedyś bawiłam się w grafikę, czego skutkiem stały się 3 lata spędzone na onecie. Nie przejawiam żadnych zdolności artystycznych: nie potrafię śpiewać (broń Boże, żebyście kiedykolwiek musieli mnie słuchać!), tańczyć ani rysować. Za to całkiem nieźle idzie mi pisanie, skąd pomysł na bloga. Chętnie dzielę się swoimi opiniami (tak, stąd też wynika moje nieumiarkowane gadulstwo, no a przecież milczenie jest złotem). 
Dlaczego czytam? Bo jedynie książki potrafią dać mi prawdziwą satysfakcję (zazwyczaj). Odkrywam nieznane światy, poznaje nowe kultury, języki. Odbywam nieustanną podróż. Staram się czytać jak najwięcej, chociaż nie zawsze pozwala mi na to czas. Jak można zauważyć, najchętniej czytam fantastykę. 'Dorastałam' na Harrym Potterze, co teraz jest widoczne w moim guście. Ostatnio coraz częściej sięgam też po kryminały i horrory. Ulubieni autorzy: Rowling, Clare, Canavan. 

Jeśli chodzi o muzykę to od niedawna słucham The Smiths i Joy Division, którzy kompletnie podbili moje serce. Oprócz tego od kilku lat jestem wierna Nirvanie i Guns'n'Roses. Staram się ograniczyć telewizję, ale uwielbiam oglądać Grę o tron, Merlina, 90210, a także od niedawna Plotkarę (CHUCK!). Uwielbiam sporty drużynowe, najbardziej siatkówkę. Kibicuję Skrze Bełchatów (chociaż uwielbiam Bartmana) i to się szybko nie zmieni. Kiedyś grałam w klubie, no ale niestety, szkoła nie zostawia wiele czasu... :)

Jeśli chcecie coś jeszcze wiedzieć, piszcie: me4teors@gmail.com

Jestem na:
Nakanapie (mało użytowane)
Tumblr (nałogowo!)
Goodreads

Osiągnięcia:

  • Dziedziczka Cieni, Anne Bishop - recenzja tygodnia na portalu nakanapie.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku!
Jestem Ci naprawdę wdzięczna za Twój komentarz oraz za to, że czytasz mojego bloga. Będzie mi bardzo miło, jeżeli tutaj jeszcze powrócisz ;) Twoją opinię z pewnością przeczytam i w miarę możliwości na nią odpowiem.
Pozdrawiam!